8. narozeniny a vyhlášení o nejvěrnějšího běžce za rok 2023

David Kunik 0

Přátelé a kamarádi „BR“ 

Psal se rok 2016 a byla založena tato úžasná běžecká skupina Rozběhej Litvínov. Uteklo už dost let na to říct, že jsme sakra nejlepší v našem regionu. Kdo může říct, že jiné město má takovou základnu jako My? Ano, jsou tu mezi námi skupiny kde to funguje také dobře ale My to máme opravdu ze srdce jiné, až si dovolím říct „rodinné“. A dokonce si dovolím říct, že kdyby se platila nějaká licence, tak jsme defacto TÝM!

Uteklo 8 let a o víkend jsme společně oslavily nádherné narozeniny naši skupiny. Zúčastnit se mohl opravdu každý. Chtěl bych jménem „RL“ a Davida Kunika poděkovat za milé až dojemné překvapení, které se naskytlo v průběhu oslavy. Ze srdce děkuji ,všem kteří přišly na oslavu ale samozřejmě také těm, kteří se zúčastnit nemohly. Moc děkuji všem, kteří mají jakýkoliv podíl na dortu, který jak už víte byl vynikající a byla škoda ho doslova sežrat 😀 To logo prostě bylo nádherné a jak jsem řekl výše, dojemné převzít něco co jen tak náhodou vzniklo z mé hlavy 😀 Nenacházím slova za to jak moc všem poděkovat, že stále i po 8 letech fungujeme. Nemůžu ani za prdku najít slovo, které by řeklo všechno a tak říkám upřímně a ze srdce velké DĚKUJI! DĚKUJI za to, že máte povahu jakou máte. Poděkujte pokud možno všem kdo má za vaši povahu a vaše čisté srdce zásluhu. Určitě víte kdo na tom má zásluhy. Já taky ještě poděkuji tam nahoru, že jsem mohl vytvořit něco co má pro některé lidi smysl. A to jen díky lidem, kteří nás mají rádi. 

Oslava narozenin se povedla. Jedlo se od bramboráčků, žeber až po kolena 😀 Někdo vše snědl a někdo hold něco vzal domů 😀 Po tak velké žranici přišel zmíněný dort. A to byla samozřejmě konečná 😀 V průběhu oslavy přišla ze strany „RL“ další důležitá věc, která se koná po třetí a tou je ocenění o nejvěrnějšího běžce a běžkyni za rok 2023. Tak si pojďme společně projít kdo vlastně vyhrál.

Na prvním místě je obhájce Jan Martínek, který to jednoznačně celé vyhrál. Měl na svém kontě nádherných, uběhnutých 48 Ranních rozcviček! Gratulujeme Honzo a dej si velkého majzla na rok 2024 😀 Na druhém místě skončil běžec, který je s námi už od narození skupiny, který v prvním roce vyhrál tuto anketu. Ve druhém ročníku skončil na druhém místě a to obhájil i v roce 2023 Ladislav Bláha se 40 Ranními rozcvičky. Tady jde jasně vidět boj o první příčky 😀 Bacha Honzo na Láďu 😀 Na krásném bronzovém místě skončil náš také dlouholetý běžec a inspirativní člověk, o kterém ještě na našem webu uslyšíte je Rostislav Pric se 38 Ranními rozcvičky. 

U žen je to jako každý rok napínavé až dokonce. V průběhu roku až do konce září to byl boj mezi Nelou Roudovou a Renatou Vrzákovou. Nelča hned na to musela trochu odskočit na porodní sál, aby porodila dceru. Samozřejmě ještě jednou ti blahopřejeme. Nelčo, ale už se nám vrať na stezku. Chybíš nám. Od října až do konce roku to byl jeden velký boj, který nakonec vyhrála a možná překvapivě pro někoho Zdeňka Kopřivová se 37 běhy na naši stezce. Na druhém místě skončila Lenka Křenovská. Ta měla na svém kontě 33 běhů. Takže jí utekly 4 rozcvičky a mohla být třeba i první. Ale na kdyby se nehraje 🙂 No a na třetím místě skončila naše úžasná běžkyně se smyslem pro humor Stáňa Scherbaumová. 31 běhů a na druhou příčku jí chybělo opravdu málo. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem za krásný večer a pogratulovat za skvělé výkony v minulém roce. Těším se na 9 ročník, a věřím, že spolu zažijeme ještě hodně srandy 😀 

Váš David Kunik 😀 


Celkové výsledky:

Muži: 

1. Jan Martínek 48
2. Ladislav Bláha 40
3. Rostislav Pric 38

Ženy:

1. Zdeňka Kopřivová 37
2. Lenka Křenovská 33
3. Stáňa Scherbaumová 31