Dva závody od sebe, ale všude členové „RL“

David Kunik 0

28. října není jen státní svátek Den vzniku samostatného československého státu. Tento den je pro nás běžce hlavně dnem, který se jmenuje Sokolský běh republiky. Tento závod se běží po celé republice, ale u nás na severu je hlavním a nebližším místem Most kolem Jezera a Hora Svaté Kateřiny. Na těchto místech se účastnilo 6 běžců a 1 fotograf z RL a největší počet měla Hora Svaté Kateřiny 10 běžců a také 1 fotograf z RL. Nádherný počet na obou stranách a tímto všem děkuji za reprezentaci našeho mančaftu. Nejlepší umístění v H.S.Kateřiny měl Miloš Pelcman, který skončil na krásném 3.místě a hned za ním náš další člen Jan Martínek. Velké díky také patří nejstaršímu našemu běžci Zdeňku Kacířovi, který skončil v Mostě ve své kategorii na 3. místě. Klucííí moc děkuji za vaše výkony. V kategorii žen se umístila na nejlepším místě Lenka Křenovská a tou bylo 4. místo. Hned na 5 a 6 místě skončila Renata Vrzáková a Radka Syrová. Další ženy skončily do top 20. Děkuji všem za vaše výkony jak z Mostu, tak z H.S.Kateřiny.

Děkujeme všem fotografům za vaše postřehy našeho týmu RL.