Nejvěrnější běžec za rok 2022 + 7 narozeniny

David Kunik 0

V roce 2019 se uskutečnil první ročník kde běžec získal trofej za nejvěrnějšího běžce za celý rok. Kdo bude mít nejvíc Ranních rozcviček, ten vyhrává sošku neboli pohár. Jedná se o kategorie žena/muž. Minule jak už víte se stala vítězkou Sťáňa Scherbaumová a za muže Ladislav Bláha. Bohužel pak přišla doba covidová a na dva roky si tato trofej dala pauzu. Rok 2022 už byl celý v pořádku, a tak se mohla trofej opět vrátit na značky. 

Za rok 2022 v kategorii ženy vyhrála se 42 rozcvičkami dlouholetá běžkyně naší skupiny Radka Manertová. Za ni pak skončila na druhém místě další dlouholetá běžkyně a tou je Nela Šindelářová. Na třetím místě, kde se opravdu do poslední chvíle bojovalo o druhé a třetí místo skončila Lenka Křenovská

V kategorii muži jasně vyhrál se 45 rozcvičkami Jan Martínek. Na druhém místě Ladislav Bláha, který obhajoval sošku z roku 2019. Co si budeme povídat. Minule první místo a teď druhé což je ve statistikách krásná porce ranních rozcviček. Na třetím místě skončil syn Radky Tomáš Manert

Když spočítáme celkový počet ranních rozcviček, tak jednoznačně vyhrál Jan Martínek. Na kontě měl 45 běžeckých dnů.

KONEČNÉ VÝSLEDKY ZA ROK 2022

Muži

1. Jan Martínek (45)
2. Ladislav Bláha (40)
3. Tomáš Manert (26)

Ženy

1. Radka Manertová (42)
2. Nela Šindelářová (40)
3. Lenka Křenovská (39)

CELKOVÝ VÍTĚZ

JAN MARTÍNEK

Gratulujeme výhercům a všem kdo skončil na druhém, třetím a dalších místech. Jste jedničky, kteří dávají ostatním lidem energii a chuť si užívat každou neděli. 

Trofeje se rozdávali při narozeninách, kde naše skupina slavila už neuvěřitelných 7 krásných běžeckých let. Děkuji, že jste s námi a že vás to neustále baví. 

VŠECHNO NEJLEPŠÍ BĚŽECKÁ RODINKO „RL“