Závod Krušné Hory – Abertamy běžecký seriál 7 pohoří

David Kunik 0

18.9. se uskutečnil další závod ze seriálu 7 pohoří v Krušných Horách. Na start se postavilo hned 5 členů z naší běžecké skupiny. Nejdelší trasu si vybrala Nela Šindelářová, která zdolala 23km za 3:19.30 a skončila ve své kategorii na krásném 8.místě. Míša Tuzarová si vybrala 13km a ve své kategorii skončila na 7.místě v čase 2:12.39. Na 11 a 12 místě ve své kategorii se umístila Radka Syrová a Stáňa Scherbaumová a obě ve stejném čase 2:15.12. No a to nejlepší nakonec. Jediný muž z našeho týmu Rozběhej Litvínov, který skončil ve své kategorii na úžasném 3.místě se stal Ondřej Čermák v čase 1:19.33. Všem gratulujeme za vaše osobní výsledky a za parádní úspěchy pro naši běžeckou skupinu „RL“ a velké DĚKUJEME za reprezentaci 💙