Zachráníme klubíčko ?

David Kunik 0
Přátelé a kamarádi 💙
Dnešním dnem končí akce pro záchranu Litvínovského Klubíčka. Chtěl bych poděkovat Všem co přispěli jakoukoliv částkou. Chtěl bych říct všem osobně velké díky 🙏🏻 Jste prostě nejlepší. Vybralo se necelých 275 tisíc z 350 tisíc. Což není to co jsme si přáli. Ale myslím a doufám, že Klubíčko nezanikne 🙏🏻Každopádně pomáhat pro Klubíčko formou #kackazakilak můžete i nadále a penízky posílat na OFICIÁLNÍ ÚČET: Porozumění Litvínov, z. s. 198 398 447/0300
Akce to byla veliká a hezká. Šlo i vidět, že i díky pomoci Klubíčku jsme dokázali některé lidi zvednout z gauče. A jak nám bylo psáno. Ten běh má větší smysl,když vím proč běhat. Děláme to pro sebe a zároveň pro někoho dalšího.
Takové slova jsou nejvíc. Moc Vám Všem děkujeme a doufáme, že u běhu zůstanete.
Držíme Klubíčku pěsti ✊🏻a doufáme, že nezanikne 💙 Držte se a pozdravujte od naší skupiny VELKÝ POZDRAV všem detičkami,rodičům a personálu 👏🏻
S pozdravem „Rozběhej Litvínov“💙
 
Jak to začalo ? 
 
Krásný den přátelé BR. Opět jsme se rozhodli pomoci, kde je to třeba. Tentokrát je v nesnázích mateřské centrum Klubíčko v Litvínově a my bychom jím rádi pomohli, aby se centrum nemuselo zavřít. Jak už to tak u nás běžců bývá, hnacím motorem bude sport spojený s pomocí 🙂 pokud se chceš do pomoci zapojit stačí v průběhu od 1. března do 10. května věnovat za každý uběhnutý km korunu. Aby se mohlo zapojit více lidí, vymysleli jsme, že i chodci mohou věnovat finanční bonus a to za každých 1000 kroků korunu. Pokud by někdo chtěl pomoci i bez pohybové aktivity, přikládáme odkaz https://www.znesnaze21.cz/…/zachranme-materske…/darovat kam lze zaslat libovolnou částku a tím mateřské centrum podpořit. Moc děkujeme všem, kteří se zapojí a přejeme krásný zbytek zimy. Byli bychom rádi za zpětnou vazbu, abychom věděli kolika kilometry Rozběhej Litvínov podpořilo Klubíčko.
Porozumění Litvínov, z. s. je spolek, který na Mostecku sdružuje rodiny pečující o malé a handicapované děti. Již 17 rokem v Litvínově provozujeme volnočasové zařízení, Mateřské centrum Klubíčko.
Prostřednictvím programové nabídky našeho centra nabízíme následující služby: hrátky a přípravu dětí na školku v rámci mateřského klubu a školičky, zájmové kroužky, jízdy dětí na koních, letní příměstské tábory, zájezdy, zábavné hromadné programy, poradenské služby pro rodiče dětí.
Rodičům půjčujeme odbornou literaturu, pomůcky a hračky. Poskytujeme jim sociální poradenství. V současné nelehké době zprostředkováváme maminkám samoživitelkám také potravinovou pomoc.
Zachraňme mateřské centrum Klubíčko z Litvínova | znesnáze21 — snadná a bezpečná cesta k založení sbírky (znesnaze21.cz)